SUSIPAŽINKIME

Iš kepyklos į namus palydi gardėsių aromatas – ypatingas kaip rytas!

Ryto momentas, kai atidarome kepyklos duris ir įkvepiame vakarykščių kepinių kvapo, jis visuomet ypatingas. Tik įžengę skubame apžiūrėti pakilusios tešlos – pūpso gabalai, vienas už kitą gražesni, atsargiai paliečiame pirštais paviršių, pasitikriname, ar pakankamai iškilę. Traukiame šokoladą, karamelę ir vanilę, raitojamės rankoves ir, dalindamiesi ryto įspūdžiais, pradedame dieną – visuomet saldžią, kvepiančią skrudintais migdolais ir cinamonu. Minkome, raitome, sukame ir formuojame, pilame, tepame, pjauname ir pakuojame. Mus, dieną praleidusius kvapų gausoje, lengva atpažinti – iš kepyklos aromato, kurį išsinešame eidami į namus. To aromato ir Jūs parsinešate su savimi į namus – su visuomet šviežiais mūsų kepiniais. Kai kitą kartą vėl įkvėpsite parsineštų gardėsių aromato, prisiminkite mus. Tegu kiekvienas mūsų nebylus susitikimas būna ypatingas – toks, koks būna rytas mūsų kepykloje.

KAS TIE MAMUČIAI?

Geriausi mūsų kokybės vertintojai – bėgantis laikas ir Jūs!

Būkime ir toliau kartu kasdien!
Daugiau nei trisdešimt metų kepame, kad ant Jūsų kasdieninio ir šventinio stalo būtų kuo pasmaguriauti. Kepinių receptai – patikrinti ir iki tobulybės subrandinti laiko. Mūsų asortimente vis dar rasite sausainių, su kuriais pradėjome kepyklos „Link Molainių“ istoriją, taip pat siūlome kitų, tradiciniais tapusių saldumynų.

Keičiamės su laiku ir ieškome naujų skonio atspalvių, kad ir toliau išliktume Jūsų mėgstamiausi. Kaip ir prieš tris dešimtmečius, taip ir dabar, kepame iš tikrų, natūralių produktų, be maisto priedų, plakame šviežiai. Bėgantis laikas tegu parodo, kurie gardumynai – Jūsų mėgstamiausi. Džiaugiamės savo kepinių istorija galėdami dalintis su Jumis!